Olympia 2011

Olympia Cup 3rd International Ice Hockey Tournament 2012

 

JR -98 

28.-30.12.´11 

AA 

JR -96 

28.-30.12.´11 

AA 

JR -01 

06.-08.04.´12 

AA-AAA 

JR -99 

06.-08.04.´12 

AA

JR -00

20.-22.04.´12

AA

JR -98

20.-22.04.´12

AA

JR -97

27.-29.04.´12

AA

JR -95

27.-29.04.´12

AA

 

Lisainformatsiooni leiate siit

 

Premia Jäähall 16.-17.04.´11 

Poisid -95/96         

                                 I    Tornaado EST, Best player - #75 Nikolai Mamadzhanov; Fair Play #96 Mihhail Tugo 

                                 II   Pelicans200 FIN, Best player - #44 Rinkinen Samu; Fair Play # 21 Valkjärvi Reetta

                                 III Rauman Lukko FIN, Best player - #25 Markus Laine; Fair Play #  12 Santeri Isotupa

                                 IV  Narva PSK EST, Best player - #29 Daniil Seppenen; Fair Play #24 Dmitri ┼Żukov

                                  V    KalPa Team FIN, Best player - #19 Tommi Karvonen; Fair Play #57 Nico Lappalainen

                                 VI   Pirkkalan Pingviinit FIN, Best player - #16 Santeri Tommila; Fair Play #9 Jaakko Tervonen


 

16.04.11 09.30 KalPa Team Pelicans2000 2:8
16.04.11 10.30 Pirkkalan Pingviinit Rauman Lukko 1:8
16.04.11 11.30 Tornaado Pelicans2000 6:0
16.04.11 12.30 Pirkkalan Pingviinit Narva PSK 1:3
16.04.11 13.30 Tornaado KalPa Team 5:2
16.04.11 14.30 Rauman Lukko Narva PSK 1:2
16.04.11 15.30 1/4F Pelicans2000 Pirkkalan Pingviinit 14:0
16.04.11 16.30 1/4F KalPa Rauman Lukko 1:3





17.04.11 08.30 1/2F Narva PSK Pelicans2000 0:4 (0:1;0:3)
17.04.11 09.30 1/2F Tornaado
Rauman Lukko 7:0 (2:0;5:0)
17.04.11 10.30 V. place Pingviinit KalPa Team 1:8 (1:5;0:3)
17.04.11 11.30 Bronze: NPSK                                    Rauman Lukko          3:4 (2:0;1:0 0:3; KV)
17.04.11 13.00 Final : Pelicans2000                         Tornaado 2:6 (1:2; 0:2; 1:2)

 

 

Poisid -95/96          09.-10.04.´11

                                  I     Titaanit Kotka FIN,

                                  II    Tornaado EST,  

                                  III Segeltorps IF SWE

                                  tulemused


Poisid -97                09.-10.04.´11

                                  I   Diskos FIN, Best player - #13 Tapper Juuso; Fair Play #11 Kytölä Juho

                                  II  Pirkkalan Pingviinit FIN, Best player - #24 Kautto Marius ; Fair Play # 10 Sillanpää Valtteri

                                  III Purikad EST, Best player - # ; Fair Play # ?

                                  IV EVU P97 White FIN, Best player - #50 Juuti Joose ; Fair Play #49 Valerius Kari

                                  V   Tornaado EST, Best player - # ; Fair Play #


08.04.11 17.30 Purikad Diskos 0:2
09.04.11 10.30 Purikad EVU White 5:1
09.04.11 11.30 Tornaado Diskos 4:5
09.04.11 15.30 Tornaado Pirkkalan Pingviinit 2:7
09.04.11 16.30 EVU White Tornaado 7:4
09.04.11 18.00 Purikad Pirkkalan Pingviinit 6:0





10.04.2011 09.30 Diskos Pirkkalan Pingviinit 3:2
10.04.2011 10.30 EVU White Pirkkalan Pingviinit 3:1
10.04.2011 11.30 EVU White Diskos

2:3

 
 
Purikad Tornaado

2:2

 

Poisid -00                19-.20.03.´11  

                                  I     Purikad EST, 

                                  II   Vipers EST, ,

                                  III Tornaado EST,

                                  IV  Pirkkalan Pingviinit FIN

                                  V    Kiekko-Nikkarit FIN

 

15.03.11 16.00 Tornaado Purikad 2:8
18.03.11 16.00 Tornaado Pingviinit 2:1
18.03.11 16.50 Tornaado K-Nikkarit 6:1
19.03.11 11.30 Vipers K-Nikkarit 3:1
19.03.11 12.30 Vipers Pingviinit 2:2
19.03.11 13.30 K-Nikkarit Pingviinit 0:2
20.03.11 11.30 Purikad Pingviinit 2:1
20.03.11 12.30 Purikad K-Nikkarit 2:1
20.03.11 15.30 Vipers Tornaado 5:2
20.03.11 18.30 Purikad Vipers 4:0

 

Hoki.ee Cup 2011 Jr 92/93

 

07-08.05.11 Premia Jäähall


I     Pardaugava LAT

II   Tornaado EST

III Säffle HC SWE

 

 

07.05.11   G#1 09.00-10.20 SÄF - TOR 6:5 (1:2; 2:2; 3:1)
07.05.11   G#2 12.30-13.50 SÄF -  PAR 1:2 (0:1; 0:0; 1:1)
07.05.11   G#3 17.30-18.50 TOR - PAR 6:5 (1:2; 2:0; 2:3; 1:0PS)
08.05.11   G#4 09.30-10.50 SÄF  - PAR 2:4 (2:1; 0:2; 0:1)
08.05.11   G#5 12.30-13.50 TOR - PAR 1:5 (0:1; 1:3; 0:1)
08.05.11   G#6 17.00-18.20 SÄF -  TOR 3:6 (2:3; 1:0; 0:3)


 

 

Faktid Olümpia –turniirist
Koht:                 Tallinn, Premia Jäähall

Korraldaja:        Hoki OÜ, Tallinna
Aeg:                  vastavalt ülal toodud graafikule

Tase:                 A-AA

Võistkondi:        6

Alagrupp A:       A1-FIN1, A2-EST1, A3-FIN2

Alagrupp B:       B1-FIN3, B2-EST2, B3-EST3

Turniirisüsteem:Alagrupis 1 ring kõigga, veernadfinaal, poolfinaal, finaal, kohamäng

Mängu aeg:       2 x 15 min puhast aega,

Pronks finaal     3 x 15 min puhast aega.

Auhinnad:          Karikas võitjale, auhind iga võistkonna parimaltele (2/võistkond)

Reeglid:             IIHF reeglid

 

Esialgne mängugraafik :

 

Laupäevadel:

01.    09.30 – 10.20     A1 – A3

02.    10.30 – 11.20     B1 – B3

03.    11.30 – 12.20     A1 – A2

04.    12.30 – 13.20     B1 – B2

05.    13.30 – 14.20     A2 – A3

06.    14.30 – 15.20     B2 – B3

07.    15.30 – 16.20     veerandfinaal I. 2B – 3A

08.    16.30 – 17.20     veerandfinaal II. 3B – 2A

 

Pühapäeviti

09.    08.30 – 09.20     poolfinaal I. 1A – mäng nr. 7 võitja

10.    09.30 – 10.20     poolfinaal II. 1B – mäng nr. 8 võitja

11.    10.30 – 11.20     5.sija kaotaja mäng nr. 7 – kaotaja mäng nr. 8

12.    11.30 – 12.50     Pronks : kaotaja mäng nr. 9 – kaotaja mäng nr.10

13.    13.00 – 14.20     Finaal : võitja mäng nr. 9 – võitja mäng nr.10

                                    Lõpetamine ja autasustamine

08.04.11 17.30 Purikad Diskos
09.04.11 10.30 Purikad EVU White
09.04.11 11.30 Tornaado Diskos
09.04.11 15.30 Tornaado Pirkkalan Pingviinit
09.04.11 16.30 EVU White Tornaado
09.04.11 18.00 Purikad Pirkkalan Pingviinit





10.04.2011 09.30 Diskos Pirkkalan Pingviinit
10.04.2011 10.30 EVU White Pirkkalan Pingviinit
10.04.2011 11.30 EVU White Diskos

hoki.ee facebook page
 
 
1511487804.12355
1511487804.23676
0.113209962844849